Gwna O Szkole
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:99. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

środa, 10 czerwca 2015 19:14

 

15 uczniw z klas II-VI SP w egiestowie przebywao na zielonej szkole w dniach od 23 maja do 29 maja. Dzieci pracoway wg przygotowanego przez nauczycieli programu, ktrego celem byo poznanie nadmorskiego krajobrazu, tradycji i kultury regionu, wyrabianie umiejtnoci obserwacji rodowiska naturalnego i samodzielnego wnioskowania oraz podniesienie kondycji zdrowotnej i sprawnoci fizycznej. Realizowane tematy dzienne:

23 maja: Przywitanie z morzem

24 maja: Zwiedzanie Wadysawowa, wieczr kaszubski.

25 maja: Krajobraz nadmorski- wycieczka pla do Rozewia.

26 maja: Wycieczka na Hel.

27 maja: Wizyta w Ocean park – zwierzta morskie.

28 maja: Oceanarium w Gdyni.

29maja: Zwiedzamy Gdask.

Dzieci pracoway w oparciu o przygotowane karty pracy. Byy na wycieczce w Gdasku gdzie zwiedzay stare miasto, na Helu w Fokarium  oraz na  Rozewiu gdzie zwiedziy latarnie morsk. Pyny statkiem po Batyku. Odbyway spacery pla obserwujc wybrzee, rolinno nadmorsk oraz zabezpieczenia wybrzea przed niszczycielsk dziaalnoci morza.Uczniowie prowadzili dziennik, w ktrym codziennie zapisywali swoje wraenia oraz stron na facebooku. Dzieci korzystay z zaplecza sportowego i placu zabaw OW Paleo. Nauka, w bezporednim kontakcie z otaczajc dziecko rzeczywistoci sprzyjaa twrczemu myleniu i dziaaniu. Z kolei aktywny wypoczynek na wieym powietrzu, wsplne zabawy i przeywane radoci by najlepszym sposobem na zintegrowanie zespou uczniowskiego.

Zdjcia w galerii

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa