Błąd
  • XML Parsing Error at 1:99. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

<

Turniej Tenisa Stoowego to ju tradycja naszej przyjani ze Szko w Lipniku Maym. Tym razem gospodarzami turnieju bya sowacka szkoa. W turnieju wzili udzia uczniowie obydwch szk. W ostatecznej rywalizacji na podium wrd dziewczt stany nasze reprezentantki ; I miejsce: Weronika Parcz, II miejsce: Urszula Jurek, III miejsce: Adrianna Kumorek Nasi chopcy po bardzo zacitej walce zajli miejsca IV, V, VI, VII. Ale i tak cieszy ich sukces, poniewa grali z chopcami starszymi od siebie. Cay wyjazd zorganizowany i sponsorowany by prze UKS ‘”Ruczaj” jako kolejne zadanie projektu „Bezpiecznie, zdrowo i na sportowo”.
Zdjcia w galerii.

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa