Gwna O Szkole
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:98. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

Wycieczka kl I-IV
poniedziałek, 15 czerwca 2015 23:32

 

10 czerwca 2015 r uczniowie klasy I, II, III, IV z wychowawczyniami, kilkoma mamami oraz ksidzem proboszczem byli na wycieczce na „Ranczo Pasja” w Brzesku. W pikny, soneczny dzie udao si przez kilka godzin poczy aktywny wypoczynek ze wspania zabaw. Dzieci wyszalay si do woli na dmuchanych zjedalniach, trampolinach, suchych basenach, quadach, ciankach wspinaczkowych, karuzelach. Sprawdzay swoj celno w strzelaniu z uku, szybko w pokonywaniu toru przeszkd oraz zrczno podczas wielu ciekawych zabaw. Humor wszystkim dopisywa, wycieczka bya udana.    

Zdjcia w galerii                             

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa