Gwna O Szkole
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:98. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

III Festyn Rodzinny
poniedziałek, 15 czerwca 2015 18:14

 

13 czerwca 2015 r, przy sprzyjajcej aurze (ar la si z nieba), w obecnoci uczniw naszej szkoy i ich Rodzin odby si III Festyn Rodzinny. Rodzice, jak zawodowi aktorzy, wystawili „Kopciuszka”. Dzieci i rodzice biegali po medale i puchary, wszyscy z uciech korzystali z dmuchanej zjedalni, malowali twarze w egzotyczne wzory, ksztatowali balony wedug gustu i upodobania. Imprez pikn muzyk i tacem uwietni zesp „egiestw Bukowina” i didej. Pod kierunkiem trenera pana Rafaa Repetowskiego obejrzelimy pokaz taekwondo. Wszystko to nie udaoby si bez yczliwej pomocy i wsparcia osb i firm yczliwych naszej szkole.

Piknie dzikujemy: Radzie Rodzicw Przedszkola, Radzie Rodzicw Szkoy, firmie Cechini, firmie Swiss Pol, firmie Masspol oraz pani Bogumile Stawiarskiej.

Zdjcia w galerii

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa