Błąd
  • XML Parsing Error at 1:98. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

środa, 09 listopada 2011 15:27

26.10.2011r. nasza szkoa bya organizatorem uroczystego podsumowania projektu z Kropli Beskidu pod nazw „Wsplna rzeka- wsplna sprawa” realizowanego wsplnie z kolegami z Maego Lipnika pod nazw „wito Popradu”. Podczas trwania projektu poznawalimy nasz rzek Poprad. Bylimy przy jego rdle- Popradzkim Jeziorze i w Starym Sczu gdzie wpada do Dunajca. W czasie naszych wycieczek badalimy wod, sprztalimy brzegi rzeki i przygotowywalimy „wito Popradu”. W czasie tego wita zaprezentowalimy programy artystyczne zwizane z Popradem i czystoci jego wd oraz efekty naszej pracy w postaci 4 konkursw: - fotograficznego „Uroki widokowe rzeki” - plastycznego „Jak wykorzysta mieci z rzeki” - dla modszych rysowanie komiksw - artystycznego, gdzie cztery grupy prezentoway programy artystyczne zwizane z Popradem Po wystpach artystycznych, ktre nagrywaa Telewizja Muszyna odbyo si rozdanie dyplomw i nagrd. Wszyscy zwycizcy byli bardzo zadowoleni. Akademia zostaa zakoczona pamitkowym zdjciem. Reporta z uroczystoci znajduje si na stronie muszyna.tv

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa