Błąd
  • XML Parsing Error at 1:98. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

środa, 12 października 2011 16:49

Kolejnym dziaaniem w projekcie „Wsplna rzeka –wsplna sprawa” bya wycieczka do Starego Scza – do miejsca gdzie Poprad wpada do Dunajca. Wybralimy si tam razem z kolegami z Malego Lipnika we wtorek 11 padziernika. Z powodu deszczowej pogody i niesamowitego bota dotarcie do miejsca dopywu okazao si utrudnione. Z daleka tylko obserwowalimy jak Poprad znika w nurcie Dunajca. W czasie wycieczki zwiedzilimy starosdecki klasztor klarysek gdzie ogldalimy unikaln ambon z 1671 roku, z bogat dekoracj rzebiarsk, przedstawiajc drzewo genealogiczne Chrystusa i Jego Matki. Zwiedzilimy muzeum Jana Pawa II, pospacerowalimy po starosdeckim rynku. Nasi koledzy oraz ich nauczyciele tym razem dotarli do nas w nietypowy sposb-drog najkrtsz z moliwych - przez Poprad. Pastwo Maciejewscy przewieli ich do nas na pontonach za co bardzo dzikujemy. (zdjcia w galerii)

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa