Błąd
  • XML Parsing Error at 1:98. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

sobota, 08 października 2011 13:25

Dnia 4.10.11r. uczniowie klas IV-VI brali udzia w akcji sprztania Potoku egiestowskiego, w ramach projektu „Wsplna rzeka- wsplna sprawa” z Kropli Beskidu, realizowanego z uczniami z Maego Lipnika na Sowacji. Bylimy zaopatrzeni w rkawiczki, gumiaki i worki. Podczas sprztania znalelimy wiele interesujcych rzeczy: felg od malucha, rur od odkurzacza, duo butelek szklanych i plastikowych, puszki, doniczki oraz ubrania. Niektrzy z nas, aby dotrze do mieci musieli nawet zmoczy si po „pas”. Zwrcilimy uwag na roliny i zwierzta yjce w potoku(olbrzymi pajk, wochata gsienica) i oczywicie zrobilimy mnstwo zdj na konkurs fotograficzny. Akcja si powioda, nasz potok jest czysty. W przyszym roku rwnie planujemy go posprzta.

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa