Błąd
  • XML Parsing Error at 1:98. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

sobota, 28 maja 2011 07:29

Rada Programowa Funduszu Kropli Beskidu przyznaa nam dotacj w wysokoci 5000z na realizacj projektu pt „Wsplna rzeka –wsplna sprawa.” Projekt przewiduje realizacj wsplnie ze Szko z Maego Lipnika cyklu dziaa, ktre maj na celu ochron dziedzictwa przyrodniczego rzeki Poprad. Gwne dziaania przewidziane s od IX-XI 2011r. Bd to opracowanie komiksu nt dbanie o czysto rzeki (prace dzieci polskich i sowackich), wykonanie prac plastycznych z surowcw wtrnych – dzieci z kl I-III, posprztanie brzegw potoku egiestowskiego w okolicach szkoy oraz Potoku w Maym Lipniku, przygotowanie wystpw artystycznych nt rzeki konkurs fotograficzny pt „Uroki widokowe rzeki”, wycieczki edukacyjnego w gr Popradu i do jego ujcia. Podsumowaniem projektu bdzie „wito Popradu”, ktre zamierzamy zorganizowa w listopadzie.

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa