Błąd
  • XML Parsing Error at 1:98. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

piątek, 29 kwietnia 2011 06:49

W dniu 14.04.2011 po odnowieniu przez Towarzystwo Przyjaci egiestowa cieki przyrodniczej na opacie Polskiej nastpio jej uroczyste otwarcie. Wzili w nim udzia przedstawiciele MiGU Muszyna, radny z egiestowa p. Mirosaw Malanka, Proboszcz parafii w Kingi z egiestowa Zdroju, czonkowie TP ,nauczyciele i uczniowie ze szk z egiestowa, Malego Lipnika na Sowacji oraz Wierchomli. Zaproszeni gocie mieli okazje pozna gatunki ptakw wystpujce w tym rejonie, o ktrych opowiada p. Tomek Baziak- wsptwrca cieki. Na zakoczenie wsplnie usiedlimy piekc przy ognisku kiebaski. W tym dniu mielimy okazj wyjecha wind na taras widokowy sanatorium „Wiktor” skd podziwialimy przeom Popradu. Sponsorem, ktry zapewni nam dowz na miejsce oraz poczstunek byli p. Luboniowie oraz p. Krzysztof Powiec, ktrym bardzo serdecznie dzikujmy!

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa