Błąd
  • XML Parsing Error at 1:98. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

czwartek, 27 czerwca 2013 20:01

 

Po co kolejka ta stoi? Po wod. Z czym w kolejce tej stoisz? Z kubkiem, butelk, konewk , wiaderkiem. Takie rozmowy syszao si w naszej szkole 25 czerwca 2013r. W dugiej  kolejce po wod z cysterny dostarczonej przez pana Malank ustawiy si wszystkie przedszkolaki, dzieci szkolne, kilkoro rodzicw i nauczyciele. Ze miechem, w atmosferze zabawy przenosilimy j z parkingu szkolnego do szkoy. Tam wykorzystalimy j do podlania rolin, malowania farbami i innych celw gospodarczych.  Chcielimy w ten sposb zwrci uwag  wszystkim, na problem ochrony wd i racjonalnego z nich korzystania. Jest to temat szczeglnie wany ze wzgldu na wystpujcy okresowo problem niedoboru wody pitnej w niektrych gospodarstwach domowych egiestowa.

Takim happeningiem rozpoczlimy projekt Kropli Beskidu pn "Woda - temat rzeka" 

Zaplanowano jeszcze wiele innych dziaa, ktre bd trway do listopada 2013 i o ktrych bdziemy na bieco informowa.

Wicej zdj w galerii

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa