Błąd
  • XML Parsing Error at 1:98. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

niedziela, 28 kwietnia 2013 00:00

 

W dniu 26.04.2013r. w naszej szkole odbyy si uroczyste obchody Dnia Ziemi.W ramach tych obchodw przeprowadzono 11 Gminny Konkurs Przyrodniczy pod hasem ,,Wsplna rzeka wsplna, sprawa,” w ktrym uczestniczyli uczniowie kl. 4-6 ze szk podstawowych Gminy Muszyna. Celem konkursu byo ksztatowanie pozytywnego i odpowiedzialnego stosunku dzieci do rodowiska przyrodniczego, rozwijanie wraliwoci i emocjonalnej chci dziaania na rzecz ochrony rodowiska oraz poszerzanie wiadomoci na tematy zwizane z ochron rodowiska. Wyniki konkursu zostay ogoszone na uroczystej akademii. 1miejsce zaj ucze S.P nr.1 w Muszynie Marcin Lipnicki, 2 miejsce  uczennica S.P nr. 1w Muszynie Justyna Buszek  i uczennica S.P w Powroniku 3 miejsce uczennica S.P w Powroniku Jolanta Cicho. Zespoowo 1 miejsce zaja S.P nr. 1 w Muszynie 2 miejsce S.P w Powroniku, a 3 miejsce S.P egiestw. Nagrody wrczali zaproszeni gocie oraz sponsorzy w osobach: A. Gancarz. K. Tomasiak, L. ukasik, B. Walas- Gamrot. Po rozdaniu nagrd kl. 4 i 6 wystawia przedstawienie ,,Ekologia na wesoo,” ktre przybliyo i uwiadomio wiele problemw ekologicznych. Na melodi znanych piosenek piewali jakim zagroeniem s mieci.

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa