Gwna UKS "Ruczaj" Rajd UKS Ruczaj
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:98. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

Rajd UKS Ruczaj
wtorek, 16 października 2012 08:32

 

Powoli koczy si realizacja projektu „yjmy bezpiecznie , zdrowo, na sportowo” realizowanego przez UKS „Ruczaj” w naszej szkole. Jednym z zada by rajd na Wierchoml. Po przejedzie busem do Wierchomli Maej dzieci naszej szkoy wraz z opiekunami wyjechay wycigiem krzesekowym na grna stacj. Stamtd wymaszeroway w stron Bacwki nada Wierchoml w 3 grupach rywalizujc ze sob w podchodach. Po drodze czekay na grupy zadania do wykonania. Punktem kocowym bya zbirka przy Bacwce. Tam rozstrzygnito poszczeglne konkurencje. Przy wsplnej biesiadzie przy ognisku wszyscy wietnie si bawili jedzc smaone kiebaski. Mimo trudnej trasy powrotnej przez Pust Wielk wszyscy dzielnie wdrowali i podziwiali przepikne widoki naszej okolicy korzystajc z piknej jesiennej aury. Zdjcia w galerii

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa