Gwna UKS "Ruczaj" Turniej O Puchar Premiera Donalda Tuska
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:98. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:271. Error 9: Invalid character

Menu

Sonda

Turniej O Puchar Premiera Donalda Tuska
środa, 03 października 2012 16:59

 

 

 

 

Siedmiu spord naszych szstoklasistw reprezentowao szko na Turnieju O Puchar Premiera Donalda Tuska w Muszynie. Walka bya bardzo wyrwnana a nasza druyna po wysokiej pierwszej wygranej 10:0 z jedn z druyn, uznawana bya „czarnego konia turnieju”. Po kolejnych meczach (dwch remisach) mielimy szans na 2 miejsce. O wyniku turnieju zdecydoway jednak rzuty karne. Niestety, jedna bramka pozbawiaa nas miejsca na podium. Szkoda, ale i tak chopcom gratulujemy!!!

 

 

 

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa